


1 991 ₴
Дзеркало LUS50 КАНДІ БРВ (ВМК) настінне – елемент модульної системи Kandy BRW від фабрики ВМК-Україна. Виготовляється із ДСП з елементами МДФ у кольорі білий альпійський.
Розміри: шир./вис./гл. - 55/110/2,5 см.
Меблі Канді характеризуються витонченими рамковими фасадами, декоративними планками, різьбленими карнизами, зручними металевими ручками та високими пластиковими ніжками.
Характеристики:
Виробник: Гербор
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Колір | Білий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Висота | 1100 мм |