


3 663 ₴
Тумба KOM1D1S КАНДІ БРВ (ВМК) однодверна із ящиком – елемент модульної системи Kandy BRW від фабрики ВМК-Україна. Корпус виготовляється із ДСП у контрастному кольоровому поєднанні білий альпійський/дуб стерлінг, фасад – білий матовий МДФ. Усередині знаходиться одна полиця. Використовуються кулькові напрямні для повного висунення та навісні петлі HETTICH. Щоб уникнути перекидання, при експлуатації тумба кріпиться до стіни. Меблі Канді характеризуються витонченими рамковими фасадами, декоративними планками, різьбленими карнизами, зручними металевими ручками та високими пластиковими ніжками.
Характеристики:
Матеріал:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | З ящиками |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 55 см |
| Глибина комода | 36 см |
| Висота комода | 83.5 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |