


2 341 ₴
Вішалка WIE75 КАНДІ БРВ (ВМК) настінна з п'ятьма гачками – елемент модульної системи Kandy BRW від фабрики ВМК-Україна до передпокою. Виготовляється із ДСП з елементами МДФ у кольорі білий альпійський. Меблі Канді характеризуються витонченими рамковими фасадами, декоративними планками, різьбленими карнизами, зручними металевими ручками та високими пластиковими ніжками.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Кількість гачків | 5 |
| Комплектація | |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Висота | 1440 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Розбірна конструкція | Ні |