


2 493 ₴
Тумба для взуття BUT1D КАНДІ БРВ (ВМК) однодверна – елемент модульної системи Kandy BRW від фабрики ВМК-Україна до передпокою. Корпус виготовляється із ДСП у контрастному кольоровому поєднанні білий альпійський/дуб стерлінг, фасад – білий матовий МДФ. У відділенні за відкидними дверима розташована одна полиця.
Використовуються навісні петлі HETTICH. Щоб уникнути перекидання, при експлуатації тумба кріпиться до стіни. Меблі Канді характеризуються витонченими рамковими фасадами, декоративними планками, різьбленими карнизами, зручними металевими ручками та високими пластиковими ніжками.
Матеріал:
Розміри:
Колір: Білий альпійський/Дуб стирлінг /Білий
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 505 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Сидіння для взування | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |