


1 763 ₴
Тумба для взуття SBUT60 Каспіан Gerbor – елемент модульної системи Каспіан від фабрики Gerbor-холдинг до передпокою. Взуттєва тумбочка Каспіан містить одне закрите відділення, що відкривається вниз за верхній скіс дверної панелі. Меблі Каспіан Gerbor дуб сонома – стильна колекція від фабрики Gerbor-холдинг у модному кольорі дуб сонома з яскраво вираженою текстурою дерев'яного малюнка. Вирізняється унікальним дизайном, геометрично правильними формами, відсутністю ручок. Великий вибір елементів меблів Каспіан Gerbor дозволяє створити інтер'єр вітальні, кабінету, спальні, їдальні або передпокою.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Дуб сонома |
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 660 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Висота | 445 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Сидіння для взування | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |