


2 554 ₴
Комод KOM1D1SP Каспіан Gerbor є елементом модульної системи Каспіан від фабрики Gerbor-холдинг. Містить один висувний ящик і одне закрите відділення з полицею всередині. Ящик і двері відчиняються за скіс панелей. Петлі встановлені праворуч. Меблі Каспіан Gerbor дуб сонома/кашемір – стильна колекція від фабрики Gerbor-холдинг у модному кольорі дуб сонома з яскраво вираженою текстурою дерев'яного малюнка. Вирізняється унікальним дизайном, геометрично правильними формами, відсутністю ручок. Великий вибір елементів меблів Каспіан Gerbor дозволяє створити інтер'єр вітальні, кабінету, спальні, їдальні або передпокою.
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Кашемір |
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 49 см |
| Глибина комода | 40.5 см |
| Висота комода | 77 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |