

2 614 ₴
Дзеркало Лагро класик LUS60 у кольорі Кашемір від ВМК (БРВ) Україна – елегантна та функціональна деталь інтер'єру для Вашої оселі. Вдало поєднує в собі простоту та гідність класичного стилю. Виріб має прямокутну форму та призначений для настінного кріплення. Розмірами - довжина 61,5 см, глибина 2 см і висота 114 см - дзеркало гармонійно виглядатиме як у просторій вітальні, так і в затишній спальні. Унікальний колір Кашемір надає дзеркалу розкішного вигляду, завдяки чому воно стане витонченим акцентом будь-якого інтер'єру.
Зроблено в Україні із високоякісного матеріалу ЛДСП та МДФ, що гарантує його міцність, зносостійкість та довговічність. Дзеркало входить до колекції Лагро класик, відомої своєю бездоганною якістю та сучасним дизайном.
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Колір | Білий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 615 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 1140 мм |