


від 13 429 ₴
Ліжко Тіна від Миро-Марк — це сучасний варіант з м’якою оббивкою, який поєднує мінімалізм форм, функціональність і домашній комфорт. Завдяки своїм компактним габаритам воно ідеально підійде як для просторої спальні, так і для приміщення середнього розміру. Стриманий силует та візуальна легкість моделі підкреслюють продуманість кожної деталі, а високе м’яке узголів’я створює додаткову опору для комфортного відпочинку й читання перед сном. Ліжко виглядає стильно, але водночас не домінує в інтер’єрі — воно підлаштовується під ваш простір, залишаючись його центральним елементом. Корпус виготовлено з міцної ДСП, а узголів’я оздоблено текстильною оббивкою, приємною на дотик і візуально затишною. Модель пропонує класичну прямокутну форму і забезпечує відчуття стабільності та впевненості у кожній деталі.
Особливі характеристики:
Ніша для білизни: ні
Наявність узголів'я: є
Основа під матрац: ламель
Відстань між ламелями: 6.5 см
Підйомний механізм: без підйомного механізму
Матеріал оббивки: тканина
Колір: сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 216 см |
| Ширина ліжка | 172 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 107 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Ні |