


9 258 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ АСТІ ДЖУНІОР МИРО-МАРК
Ліжко Mиро-Марк Асті Джуніор – це ідеальне рішення для комфортного сну вашої дитини. Завдяки своєму сучасному дизайну в стилі модерн, воно стане яскравим акцентом у будь-якій дитячій кімнаті. Ліжко виготовлене з якісної ламінованої ДСП, що забезпечує довговічність та надійність. Глянцева поверхня фасаду в білому кольорі у поєднанні з дубом крафт надає меблям елегантного вигляду. Висувна шухляда під ліжком не лише економить місце, а й слугує зручним місцем для зберігання речей, що робить його функціональним вибором для будь-якої кімнати. Це односпальне ліжко розміром 90х200 см стане чудовим варіантом для дітей, адже воно не лише комфортне, але й безпечне. Зверніть увагу, що матрац не входить до комплекту, але ви можете легко підібрати його окремо.
Матеріал виготовлення ліжка:
Корпус (каркас): ЛДСП
Фасад: ЛДСП
Колір: білий глянець/дуб крафт золотий
Габаритні розміри ліжка:
Розміри спального місця: 90х200
Механізм: Без підйомного механізму
Форма: Прямокутна
Основа під матрас: каркас
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Білий |
| Колір | Бежевий |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Основа | ДСП |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Ширина ліжка | 95 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 80 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Так |