

748 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ АСТІ ДЖУНІОР МИРО-МАРК
Перевагами системи Асті є свіжі кольори, покращений зовнішній вигляд, стильний дизайн та мобільність, а також новітні технології виготовлення меблів. Дизайн приваблює елегантністю і лаконічністю, може використовуватися для створення комфортної і затишної кімнати. Основною ідеєю є створення сучасного інтер'єру.
Всі частини з модульної системи гармонійно поєднуються один з одним, тому, комбінуючи різні елементи серії Ви зможете створити унікальні меблеві композиції. Таким чином, комплект «Асті» привабливий не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і своєю функціональністю.
Особливі характеристики:
Габаритні розміри:
Колір: білий глянець
Матеріал: ЛДСП
| Основні | |
|---|---|
| Кількість внутрішніх полиць | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 1200 мм |
| Глибина полиці | 216 мм |
| Висота полиці | 200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | полиця |