
від 1 926 ₴
Тумба приліжкова 1 - прекрастний вибір для вашого інтер'єру єру. Компакткая і містка тумба виконана з ламінованої ДСП високої якості, а надійність фурнітури Вас, безсумнівно, порадує.
Характеристики:
Розміри (ШхГхВ): 400х385х500 мм
Основний Матеріал: ДСП ламінована кромкованная 16 мм
Колір ДСП на вибір
Два висувних ящика
Можлива конфігурація фасаду під замовлення:
Дверцята з полицею всередині; 3 ящики і інші варіанти.

Вироби виготовляються з ДСП 16 мм, стандартні кольори ДСП: венге магія, дуб молочний, яблуня локарно, вільха темна, горіх лісовий, біле дерево, дуб сонома світлий, дуб сонома трюфель, ваніль.
* Колір ДСП дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний + 10% до вартості стандартного ізденія.
Тумба приліжкова 1 - містка і зручна тумба, який гармонійно доповнить інтер'єр і дозволить організувати компактне зберігання Ваших речей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 39 см |
| Ширина тумби | 42 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | МДФ |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тумби | Приліжкова |