
8 110 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМІ НЕКСТ
Стіл Некст Matroluxe - елемент модульної системи. Некст. Складається з трьох шухляд та відкритих полиць. Досить місткий та габаритний. Розроблений спеціально для навчання. Привертає увагу комбінацією відтінків.
Комплектація комоду Некст Matroluxe:
Характеристики комоду Некст Matroluxe:
Матеріал - ДСП,
Колір - на вибір,
Розміри:
Ширина: 1350 мм,
Глибина: 600 мм,
Висота: 750 мм.
Палітра кольорів для замовлення


При замовленні виробу з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тієполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні виробу в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тієполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні виробу в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | письмовий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість тумб | 1 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Трансформація столу в мольберт | Ні |
| Комплектація | |
| Висувна полиця для клавіатури | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Магнітна абетка | Ні |
| Магнітна дошка | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Підставка під системний блок | не передбачена |
| Підставки під СD | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1350 мм |