
5 681 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НЕКСТ
Тумба під ТВ Matroluxe - елемент модульної системи Некст. Складається з шухляди, закритих полиць та відкритої ніші для аудіо-відео апаратури. Досить містка та при цьому компактний. Привертає увагу комбінацією відтінків.
Комплектація Тумба під ТВ Некст Matroluxe:
Характеристики Тумба під ТВ Некст Matroluxe:
Матеріал - ДСП,
Колір - на вибір,
Розміри:
Ширина: 1250 мм,
Глибина: 400 мм,
Висота: 500 мм
Палітра кольорів для замовлення


При замовленні виробу з частковим використанням кольори ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тієполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні виробу в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тієполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні виробу в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Газетниця | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Кронштейн для настінного кріплення телевізора | Ні |
| Поворотна стільниця для обертання телевізора | Ні |
| Полиця | 2 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 500 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Ширина тумби | 1250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Ніжки | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | Тумба під ТВ |