
10 878 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМІ НЕКСТ
Комод Некст з розпашними дверима Matroluxe - елемент модульної системи Некст. Складається з шухляд та полиць. Досить місткий та при цьому компактний. Привертає увагу комбінацією відтінків та цікавою конструкцією.
Комплектація комоду Некст з розпашними дверима Matroluxe:
Характеристики комоду Некст з розпашними дверима Matroluxe:
Матеріал - ДСП,
Колір - на вибір,
Розміри:
Ширина: 1200 мм,
Глибина: 400 мм,
Висота: 1036 мм.
Палітра кольорів для замовлення


При замовленні виробу з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тієполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні виробу в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тієполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні виробу в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Комплектація пеленатором | Ні |
| Опори комода | ніжки |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Ванночка для купання | Ні |
| Вішалка для рушника | Ні |
| Матрацик для сповивання | Ні |
| Мильниця | Ні |
| Полка для приладдя | Ні |
| Шланг для зливу води | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота комода | 1036 мм |
| Глибина комода | 400 мм |
| Ширина комода | 1200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |