
3 315 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НЕКСТ
Тумба приліжкова Некст Matroluxe - елемент модульної системи Некст. Складається з двох шухляд. Привертає увагу комбінацією відтінків.
Комплектація приліжкової тумби Некст Matroluxe:
Характеристики приліжкової тумби Некст Matroluxe:
Матеріал - ДСП,
Колір - на вибір,
Розміри:
Ширина: 450 мм,
Глибина: 400 мм,
Висота: 414 мм
Палітра кольорів для замовлення


При замовленні виробу з частковим використанням кольори ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тієполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні виробу в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тієполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні виробу в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри тумбочки | |
| Висота тумбочки | 414 мм |
| Глибина тумбочки | 400 мм |
| Ширина тумбочки | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тумбочки | Стаціонарна, Нічна |