




від 30 160 ₴
Диван "Барселона", завдяки своїй яскравій оббивці, зможе чудово освіжити будь-яке приміщення, зробить його радісним, приємним і сучасним. Відпочинок на ньому створить для Вас приємний настрій і додасть Вам бадьорості та енергії на весь день.
Габаритні розміри: 1510x850x730 мм
Розміри спального місця: 1900x1150 мм
Висота посадкового місця: 450 мм
Наповнення спинки, сидіння: ППУ

Каркас: натуральне дерево, фанера, ДСП.
Короб для зберігання промов: немає
Механізм розкладання мералат:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Механізм трансформації спального місця | Французька розкладачка |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 73 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 73 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 115 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 4 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Підлокітник | фанера |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 85 |
| Довжина дивану | 151 м |