

4 610 ₴
Красивий і функціональний передпокій Палермо поєднує відкрите відділення з гачками, закрите відділення з металевою штангою і відділення для взуття, розташоване за відкидними дверцятами. Стильна і лаконічна фурнітура ідеально доповнює зовнішній вигляд передпокою. Дзеркало, розташоване на фасаді дверці та візуально збільшує простір приміщення.
Матеріал виготовлення:
Розміри:
Доступні кольори:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб самоа, венге темний, Венге темний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | дзеркало, ДСП |
| Полиці | шпонована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 848 мм |
| Глибина | 352 мм |
| Висота | 2160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб самоа |