


9 648 ₴
УСІ ЛЕМЕНТИ ДІТЯЧОЇ СИСТЕМИ ВАЛЕНСІЯ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Дитяче ліжко-гірка"Валенсія" дуже просте і комфорте для вашого сну. Розраховане ліжко для однієї людини, яка отримає на ній хороший і комфортний сон. Ліжко оснащене дерев'яними ламелями, не комплектується матрацом,матрац купується окремо.
Характеристики:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Підстава спального місця | ДСП |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 2.02 см |
| Глибина дитячого ліжка | 0.971 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 1.82 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Комплектація | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Захисний бортик | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ліжка | односпальне |