





3 539 ₴
УСІ ЛЕМЕНТИ ДІТЯЧОЇ СИСТЕМИ ВАЛЕНСІЯ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Пенал 1Д4Ш "Валенсія" має класичний зовнішній вигляд, зверху шафа, після шафи відразу йдуть дві полиці і чотири зручних висувних ящика. Пенал "Валенсія" - це гарне поєднання класики і комфорту використання, все зроблено по сучасних технологіях.
Характеристики:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх полиць | 2 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 1 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма стелажа | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2090 мм |
| Глибина шафи | 450 мм |
| Ширина шафи | 500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |