





2 330 ₴
УСІ ЛЕМЕНТИ ДІТЯЧОЇ СИСТЕМИ ВАЛЕНСІЯ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Стелаж 520 "Валенсія" має п'ять скошених відкритих полиць, зроблений з ДСП. Добре виглядає в будь-якому інтер'єрі Вашого будинку.
Характеристики:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Форма шафи | кутовий |
| Форма стелажа | кутовий |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2090 мм |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 520 мм |
| Глибина стелажу | 520 мм |
| Висота стелажа | 2090 мм |
| Комплектація | |
| Антресоль | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кутовий |