





4 212 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ВАЛЕНСІЯ МЕБЛІ СЕРВІС
Дитячий стіл 1Д3Ш "Валенсія" зручний і комфортний в роботі, праворуч має три великих і містких скриньки, а зліва підставку під системний блок з дверцятами.
Характеристики:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | письмовий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість тумб | 2 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 680 мм |
| Висота | 760 мм |
| Комплектація | |
| Підставка під системний блок | не передбачена |
| Висувна полиця для клавіатури | Ні |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Трансформація столу в мольберт | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Підсвічування | Ні |
| Вага столу | 47 кг |