




1 226 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ СПАЛЬНІ "СКАРЛЕТ" СОКМЕ
Тумба нічна «Скарлет» меблевої фабрики «Сокме» може помітно прикрасити інтер'єр Вашого будинку, через використання сучасних і стильних тенденцій в оформленні декору меблів. Не можна не відзначити сучасну простоту і поєднання тонів, а також зручні довгасті ручки, що виділяє дизайн моделі серед інших. Використання тумби дозволить зручно розміщувати і зберігати багато предметів інтер'єру і предмети побуту, зверху можна розміщувати фоторамки та різні сувеніри. Товар являє собою конструкцію з висувних ящиків. Виріб входить в комплект спальні «Скарлет».
Корпус і фасад виготовлені з ДСП, використання цього компонента збереже значну функціональність і зовнішній вигляд виробу протягом багатьох років.
Комбінація кольорів:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 36 см |
| Висота тумби | 40.5 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тумби | Приліжкова |