
4 118 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ АЛАБАМА
Комод 3s Алабама ВМВ Холдінг - комод з трьома шухлядами належить до модульної системи Алабама фабрики ВМВ Холдінг. Система виготовлена в стилі модерн, якому характерні прямі лінії, дзеркальні вставки та мінімум декору. Меблі створені для функціонального використання та економії вільного місця.
В систему входять найпотрібніші елементи для спальні. В сукупності ці компоненти дозволять Вам дуже стильно обставити Вашу спальню. Ви заплатите не лише за вишуканий вигляд спальні, але і за якість.
Адже фабрика використовує тільки якісні матеріали та фурнітуру, постійно вдосконалюючи їх.
Виготовляється в кольорах: Дуб Арканзас світлий/бронза, Дуб Венге.
Характеристики комоду Комод 3s Алабама:
Розміри:
Висота: 830 мм
Ширина: 960 мм
Глибина: 420 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМВ Холдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 83 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Ширина комода | 96 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |