
19 430 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ АЛАБАМА
Шафа 2D Алабама ВМВ Холдінг - дводверна шафа належить до модульної системи Алабама фабрики ВМВ Холдінг.
Система виготовлена в стилі модерн, якому характерні прямі лінії, дзеркальні вставки та мінімум декору.
Меблі створені для функціонального використання та економії вільного місця.
В систему входять найпотрібніші елементи для спальні.
В сукупності ці компоненти дозволять Вам дуже стильно обставити Вашу спальню.
Ви заплатите не лише за вишуканий вигляд спальні, але і за якість.
Адже фабрика використовує тільки якісні матеріали та фурнітуру, постійно їх вдосконалюючи.
Характеристики шафи 2D Алабама:
Виготовляється в кольорах: Дуб Арканзас світлий/бронза, Дуб Венге.
Розміри:
Висота: 2060 мм
Ширина: 2100 мм
Глибина: 660 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМВ Холдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дзеркал | 4 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Так |
| Полиця для взуття | 4 шт. |
| Полиця для білизни | 8 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2060 мм |
| Глибина шафи | 660 мм |
| Ширина шафи | 2100 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шафи | Гардероб |