
1 251 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ АЛАБАМА
Шафка приліжкова Алабама ВМВ Холдінг з шухлядою та відкритою нішею, належить до модульної системи Алабама фабрики ВМВ Холдінг. Система виготовлена в стилі модерн, якому характерні прямі лінії, дзеркальні вставки та мінімум декору. Меблі створені для функціонального використання та економії вільного місця.
В систему входять найпотрібніші елементи для спальні. В сукупності ці компоненти дозволять Вам дуже стильно обставити Вашу спальню. Ви заплатите не лише за вишуканий вигляд спальні, але і за якість.
Адже фабрика використовує тільки якісні матеріали та фурнітуру, постійно їх вдосконалюючи.
Виготовляється в кольорах: Дуб Арканзас світлий/бронза, Дуб Венге.
Характеристики Шафка приліжкова Алабама:
Розміри:
Висота: 340 мм
Ширина: 510 мм
Глибина: 350 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМВ Холдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Відкрита ніша | 1 (шт) |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 34 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Ширина тумби | 51 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тумби | Приліжкова |