



4 863 ₴

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Червоноградський деревообробний комбінат |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 38 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 48 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | шпонована ДСП |
| Фасади тумби | шпонована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |