

26 705 ₴
Ліжко двоспальне з шухлядами Electra 160 SIGNAL - стильне двоспальне ліжко з м'якою оббивкою від польської компанії Signal. В якості оббивки використана тканина сірого кольору. Міцний і надійний каркас забезпечує хорошу стійкість і довгий термін служби. Високе узголів'я та плавні лінії ліжка зроблять будь-який інтер'єр спальні більш комфортним. Модель укомплектована чотирма шухлядами для зберігання речей.
Характеристики Ліжко двоспальне Electra 160 SIGNAL :
Матеріали:
Колір: сірий.
Комплектація:
Розміри:
Довжина: 217 см
Ширина: 174 см
Висота: 111 см
Розміри спального місця: 160*200 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 111 см |
| Довжина ліжка | 217 см |
| Ширина ліжка | 174 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 39 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Тканина |