





від 16 778 ₴
Комфортний і функціональний диван Купер відрізняється досконалими формами, габаритними розмірами і вишуканою простотою ліній. Оригінальні оздоблювальні шви на сидінні і спинці дивана додадуть виняткового шику, а також вигідно підкреслять індивідуальність і красу інтер'єру єру в будь-якому стилі. За зовнішньою простотою і ясністю ліній криється добре продумана надійність каркаса, практичність матеріалів і довговічність зручного механізму трансформації. Завдяки зручному і практичному механізму розкладки "верона" з металевим каркасом габаритна глибина дивана складає 0,85 м.
Характеристики:
Габаритний розмір (ШхГхВ): 1400\1600\1800х850 мм
Спальні місце: 1200\1400\1600х2000 мм
Наповнення: пінополіуретан підвищеної щільності
Збірний Каркас: щитові елементи ДСП і ДВП , багатошарова березова фанера, дерев'яна яний брус (сосна або хвойні породи деревини)
Механізм трансформації: верона
Ніша для білизни: є
КАТАЛОГ ОББИВОЧНИХ МАТЕРІАЛІВ:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefort |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 85 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | пружинний блок |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 85 |
| Довжина дивану | 180 м |
| Механізм трансформації спального місця | Верона |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Розмір | 12 |
| категорія тканин | 1 категорія |