



2 485 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МІА
Тумба Міа Неман - зручна та практична приліжкова тумба є незамінним атрибутом будь-якої спальні, оснащена двома висувними ящиками для зберігання різних речей. Входить до складу класичної модульної спальні Міа ТМ Неман. Завдяки класичному дизайну, чудово підійде до будь-якого інтер'єру.
Спальня Міа - чудові та зручні меблі від ТМ Неман. В гарнітур входить ліжко, дві тумби, комод і шафа. Меблі в світлих відтінках візуально збільшують простір кімнати та створюють атмосферу легкості і невимушеності. Меблі виготовляються з безпечних і екологічно чистих матеріалів в кращих традиціях меблевого виробництва, з урахуванням сучасних технологій і останніх тенденцій моди.
Характеристики:

Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 0 шт. |
| Кількість коліщат | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 45 см |
| Глибина тумби | 34 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | МДФ плівковий |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Декоративні елементи | Малюнок |
| Наявність дверцят | Немає |
| Ніжки | МДФ |
| Тип опор | Підстава |
| Тип тумби | Нічна |
| Форма фасаду | пряма |