


від 7 971 ₴
Диван Бамбіно, завдяки своїй яскравій оббивці, зможе чудово освіжити будь-яке приміщення, зробить його радісним, приємним і сучасним.
Відпочинок на цьому дивані створить для Вас приємний настрій і додасть Вам бадьорості та енергії на весь день. Комфортабельний і лаконічний диван Бамбіно створений з екологічно чистих і міцних матеріалів, оснащений потужним пружинним блоком, і місткою нішею для постільної білизни.
Габаритні розміри:
| Глибина (см): | 87 |
| Висота (см): | 71 |
| Висота сидіння (см): | 45 |
| Габарити у складеному стані (см): | 175 x 87 x 71 |
| Спальне місце (см): | 80 x 170 |
|
Характеристики ліжка: |
|
| Спальне місце (см): | 80 х 170 |
| Механізм: | Алігатор |
| Наповнення ліжка: | з матрацом |
| Ніша для білизни: | Наявність |
Каркас дивану: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
Комплект постаки: Зібраний диван
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Віка |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 71 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 71 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Довжина спального місця | 170 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | пружинний блок |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Ні |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальне місце | пружинний блок, пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 175 |
| Довжина дивану | 85 м |
| Механізм трансформації спального місця | алігатор |
| Спосіб розкладання | нерозкладний |
| категорія тканин | 1 Категорія |