




від 37 469 ₴
Стильний і елегантний розкладний диван Данте чудово буде виглядати в вітальні. Також диван Данте стане чудовим доповненням для кабінету керівника. Крім домашніх і офісних умів, такий диван можна використовувати в кафе, ресторанах та інших общественных закладах. М'яке наповнення робить відпочинок комфортним і приємним.
Ця модифікація дивану Данте оснащена механізмом трансформації "Седафлекс".

Розміри дивану Данте
Довжина: 1560 / 1920 мм
Глибина: 920 мм
Висота: 880 мм
Розмір спального місця: 140 х 190 см
Каталог оббивочних матеріалів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КІМ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Механізм трансформації спального місця | Американська розкладачка |
| Наявність спального місця | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 88 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | пружинний блок |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Спальне місце | синтепон, пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 92 |
| Довжина дивану | 192 м |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Кут дивана | Немає |
| Колір | В асортименті |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |