
13 778 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМІ ВЕНЕЦЬ СЛОНІММЕБЛЬ
Комод з трьома висувними шухлядами з МДФ Венеція біла Шарніммебель. Спальня Венеція(біла) виконана в стилі модерн. Включає шість елементів. Велика містка шафа для одягу дуже багатофункціональна і прикрашена дзеркалом на зовнішній стороні дверецят. Широкий комод з трьома висувними шухлядами зручно розташовує в собі необхідні речі. Дві приліжкови тумби служать для розташування світільників та зберігання будь яких дрібниць.Головною прикрасою спальні є просторе двуспальне ліжко з жорстким узголів'ям. Простота,чіткі лінії, дзеркала, мінімум прикрас у вигляді металізованих смуг на глянцьовій поверхні білих фасадів робить цю спальню витонченою і повітряною. Шанувальникам краси і суворості ліній рекомендуємо обрати варіант модульної спальні Венеція(біла).
Характеристики:
-Ширина комода: 1000 мм
-Глибина комода: 470 мм
-Висота комода: 832 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 83 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 0 |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 83 |
| Глибина столика | 47 |
| Довжина столика | 100 |