

2 100 ₴
Тумба приліжкова Lima SN-1 Halmar тумба з одним ящиком і полицею - проста і містка польської компанії Halmar (Халмар). Корпус і фасад виготовлені з ламінованої меблевої плити. Місця обрізів оброблені ABS пластиком.
Характеристики :
Матеріал: ламінована меблева плита.
Колір: дуб сонома, білий.
Розміри:
Глибина мм: 390
Ширина мм: 400
Висота мм: 440
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 44 см |
| Глибина тумби | 39 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | меблевий щит |
| Фасади тумби | меблевий щит |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тумби | Нічна |