





7 196 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ВІТАЛЬНІ VIGO CAMA MEBLE
Стелаж навісний з ДСП Półki VIGO Сama Meble. Стелаж - практичний і одночасно з цим - прекрасний елемент декору, що становить ансамбль з іншими елементами вітальні VIGO. Завдяки яскравим кольорам - стане родзинкою інтер'єру.
Меблі для вітальні VIGO виготовлені із високоякісних матеріалів та фурнітури та виглядають сучасно і стильно, завдяки чому створять неповторну атмосферу комфорту та затишку у Вашій оселі. Особливість системи VIGO в тому, що всі меблі - навісні, створюється відчуття легкості.
Характеристики:
Матеріал: ламінована ДСП;
Колір :
Розмір:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama Meble |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ярусів (полиць) | 5 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота полиці | 1450 мм |
| Глибина полиці | 300 мм |
| Тип меблів | стелаж |
| Ширина (довжина) полиці | 1400 мм |