









7 872 ₴
Якщо театр починається з вішалки, то офіс – з дивана. Диван Кароліна буде актуальний в холі установи, кімнаті відпочинку для співробітників і в кабінеті начальника – меблі воістину універсальна.
Стильний і функціональний диван виконаний у благородній ділової колірній гаммі і відрізняється простої геометричної форми. Обтічний, альо в тій же година суворий. Класичний диван Кароліна обтягнуть штучною шкірою, яка нітрохи не поступається своєму природному аналогу. Приємна фактура і глибокий колір дозволяють використовувати диван в сучасних інтер'єру єрах.
Навіть через кілька років активного використання диван буде радувати оточуючих приємним зовнішнім поглядом і якістю. Подібна довговічність меблів досягається завдяки застосуванню надсучасних і безпечних матеріалів і технологій.
Дана модифікація диван Кароліна кутовий використовується для з'єднання єднання прямих модулів з колекції диванів Кароліна.
|
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Тип дивана | кутовий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 15,1 кг |
| Висота дивану з урахуванням спинки (см) | 66 |
| Висота посадочної частини дивана (см) | 43 |
| Висота спинки від сидіння | 32 |
| Глибина дивану (см) | 90 |
| Глибина сидіння | 50 |
| Довжина дивана (см) | 90 |
| Кількість виробів на палеті | 3 шт |
| Колекція | Кароліна |
| Матеріал каркасу | дерев'яний брус |
| Модифікація виробу | Диван Кароліна кутовий |
| Наповнення | ППУ |
| Ширина сидіння | 65 мм |