








6 236 ₴
Краса і граціозність дивана Комбі не можуть залишити нікого байдужим. Адже дивлячись на нього при сонячному світлі можна побачити легкий відблиск глянцю. Дана модель представлена в декількох колірних варіантах, Ви обов'язково знайдете ту колір, який підходить саме вам.
Завдяки своїм естетичним і спеціальних якостей, диван Комбі стане прикрасою будь-якого приміщення. Матеріали, з яких виготовлені дівані даної лінії, зручні для посадки і безпечні для людського здоров'я.
Шкірозамінник високої якості надають дивану Комбі оригінальний і солідний зовнішній вигляд, що обов'язково допоможе справити враження на гостей вашого будинку або офісу.
Дана модифікація дивана Комбі кутовий використовується для з'єднання єднання прямих модулів з колекції диванів Комбі.
|
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
|
Для догляду за диванами Комбі досить періодично проводити мокру прибирання, використовуючи при цьому якісні миючі засоби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Тип дивана | кутовий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 13 кг |
| Висота дивану з урахуванням спинки (см) | 80 |
| Висота посадочної частини дивана (см) | 44 |
| Висота спинки від сидіння | 43 |
| Глибина дивану (см) | 75 |
| Глибина сидіння | 45 |
| Довжина дивана (см) | 75 |
| Кількість виробів на палеті | 4 шт |
| Колекція | Комбі |
| Матеріал каркасу | дерев'яний брус |
| Модифікація виробу | Диван Комбі кутовий зовнішній |
| Наповнення | ППУ |
| Ширина сидіння | 60 мм |