









20 564 ₴
Диван – це один з найпопулярніших видів меблів. Дивани одномісні Міраж є чудовим зразком компактної меблів, яка чудово впишеться в житлове або офісне простір. Конструкція диванів серії Міраж виконана з сталевих, хромованих труб, які відрізняються легкістю і високою міцністю, крім того металева рама дуже ефектно та солідно виглядає. Стильний дизайн дивана: квадратне сидіння, низька спинка, стібка у вигляді квадратів, роблять дану лінію диванів дуже актуальною, такі моделі чудово впишуться в інтер'єр в стилі хай-тек або сучасний мінімалізм.
Дана модифікація дивана Міраж кутовий використовується для з'єднання єднання прямих модулів з колекції диванів Міраж.
|
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
|
Дивани даної категорії прості у відході, не вимагають особливих умов експлуатації і тому можуть з успіхом використовуватися в общественных приміщеннях: офісах, кафе, клубах, залах очікування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Тип дивана | кутовий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 68 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 25,6 кг |
| Висота дивану з урахуванням спинки (см) | 68 |
| Висота посадочної частини дивана (см) | 43 |
| Висота спинки від сидіння | 25 |
| Глибина дивану (см) | 71 |
| Глибина сидіння | 55 |
| Довжина дивана (см) | 71 |
| Кількість виробів на палеті | 3 шт |
| Колекція | Міраж |
| Матеріал каркасу | дерев'яний брус |
| Модифікація виробу | Диван Міраж кутовий |
| Наповнення | ППУ |
| Ширина сидіння | 55 мм |