





2 143 ₴
Стільниці Базис - це завжди вигідно і надійно. Основною перевагою даних стільниць є їх доступна ціна. Краща ціна допустима за рахунок того, що стільниці виготовлені з самого популярного матеріалу - ДСП. Стільниці складаються з двох зрощених плит ДСП товщиною 16 мм, які обклеєні кромкою шириною 32 мм з товщиною в 2 мм Стільниці Базис виготовляються квадратної, прямокутної і круглої форми. Стільниці мають міцну герметичну поверхню, легко очищаються від різних видів забруднень.
Стільниці виготовляються в таких кольорах: Венге, Бук, Дуб молочний, Горіх темний, Вишня.
Стільниці виготовляють в основних 6-й розмірах:
680*680 мм
800*800 мм
1200*680 мм
Круглі діаметром 600 мм
Круглі діаметром D700 мм
Круглі діаметром D800 мм
Дана стільниця (плата) виконана в розмірі 1200*680 мм Часто застосовується у виготовленні прямокутних столів для кафе, бару, ресторану або будинку. Рекомендується використовувати для столів від 4-х до 6 персон.
ДСП – деревно-стружкова плита один з найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, володіє рядом переваг, таких як низька вартість, красивий і різноманітний зовнішній вигляд (в залежності від виду облицювання), міцність конструкції, стійкість до вологи і деформації. Як відомо ДСП виготовляють з стружки і тирси, просочених формальдегідної смоли для кращого скріплення при високій температури. Її можна просто і швидко обробляти при виготовленні виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал | ДСП |
| Призначення | Для столу |
| Тип | Стільниця |
| Товщина | 32 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (мм) | 1200 |
| Колекція | Стільниця Базис |
| Модифікація виробу | Стільниця Базис 1200*680 |
| Товщина (мм) | 32 |
| Ширина (мм) | 680 |