

2 033 ₴
Стільниця Werzalit - це відмінний вибір для тих, хто цінує якість і оригінальність.
Бренд Werzalit надає своїм споживачам природні властивості листяних і хвойних деревин в поєднані зі стійкими полімерними смолами.
Стільниця додає шарму і затишку будь-якому приміщенню і допомагає створити свою індивідуальну атмосферу в кімнаті.
Запатентований метод дозволяє створити абсолютно гладку, закриту поверхня стільниці Werzalit з деревно-стружкової плити, смоли і за допомогою високої температури і тиску. Вона має прекрасні характеристики і функціональність, які дозволяють використовувати стільницю як в банкетних залах, так і вдома і навіть на вулиці.
Легко чиститися, безпечна, стійка до зовнішніх анресивних впливів (ультрафіолетові промені, тепло, інші погодні явища), має стабільну і міцну форму, однорідну поверхню.
Дана стільниця (плата) виконана в розмірі 800*800 мм Часто застосовується у виготовленні квадратних столів для 4-х осіб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 11 кг |
| Довжина | 800 мм |
| Призначення | Для столу |
| Тип | Стільниця |
| Товщина | 35 мм |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 11 кг |
| Довжина (мм) | 800 |
| Колекція | Стільниця Верзалит |
| Матеріал | Верзалит |
| Модифікація виробу | Стільниця Верзалит 800*800 |
| Товщина (мм) | 35 |
| Колір | онікс |
| Ширина (мм) | 800 |