








1 239 ₴
Стілець для саду Ренн металевий коричневий AMF
Стілець для саду AMF Ренн – прекрасний варіант для саду, дачі або відкритої тераси вашого будинку. Стілець виконаний з металу, покрить порошковою фарбою, що додатково захищає матеріал і збільшує термін його експлуатації. Складаний механізм моделі дозволить швидко і просто встановити його в будь-якому місці і до того ж забезпечити компактне зберігання в зимовий час. Стійкий і витримує вагу до 120 кг. Оригінальний дизайн, імітація плетіння, виконана зі сталевої сітки, яка поєднується з будь-якими садовими меблями.
Розміри:
Максимальні навантаження, кг: 120
Вага виробу, кг: 6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6 кг |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Глибина стільця | 540 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Сталь |
| Матеріал спинки | Сталь |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 0 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Коричневий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 420 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 540 |
| Ширина | 420 |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Немає |
| Основні атрибути | |
| Особливості | Складна конструкція, Спинка |
| Форма сидіння | квадратна |