





140 741 ₴
Спальня Алегро 180 см з 6-ти дверною шафою горіх Слониммебель
Виконана в класичному стилі.. Цей гарнітур подарує вашій спальні неповторний вигляд округлими формами та ніжною грою відтінків горіхового кольору. Багата обробка та безліч декоративних елементів зробить вашу спальню неповторною и дуже затишною. Кожен елемент дизайну гармонійно вписується в загальну композицію простору.
Обираючи цю спальню ви купуєте комфорт та якість.
Спальня Алегро 180см з 6-ти дверною шафою горіх Слониммебель Сучасний класичний ансамбль.В базовий набір входять :
Ліжко двоспальне
Шафа з 6 дверцятами
Туалетний стіл
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1470мм
Ширина: 2100мм
Довжина: 2875мм
Шафа: Висота: 2370мм
Ширина: 2030 мм
Глибина: 660 мм;
Тумба: Висота: 648 мм
Ширина: 611 мм
Глибина: 475 мм;
Туалетний стіл: Висота: 1662 мм
Ширина: 1662 мм
Глибина: 475 мм;
Дзеркало:Висота:1014мм;
Ширина : 1013мм;
Глибина: 6 мм;
Колір-горіх

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 113 см |
| Ширина дзеркала | 114 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 147 см |
| Довжина ліжка | 218 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 210 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 200 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 77 см |
| Глибина столика | 47 см |
| Довжина столика | 166 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 64 см |
| Глибина тумби | 47 см |
| Ширина тумби | 61 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 237 см |
| Глибина шафи | 66 см |
| Ширина шафи | 287 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Туалетний столик | Так |
| Шафа для одягу (орний) | 6-ти дверний |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | МДФ ламінований |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матрац | Ні |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |