




147 555 ₴
Спальня Аніта 180 з 6-ти дверною шафою білий Слониммебель це елітний та ексклюзивний гарнітур,виконанний в стілі "бароко" - поєднання якості та краси. Меблі в білому кольорі з золотим декором зустрічатимє вас витонченостью та розкішю .Світлі тони меблів зроблять кімнату візуально просторіше та подарують затишну атмосферу.
Обираючи класичний дізайн, ви підкреслюєте бездоганний смак та естетічність.
Спальня Аніта 180 з 6-ти дверною шафою білий Слониммебель Сучасний класичний ансамбль.У базовий набір входять:Ліжко двоспальне
Шафа з 6-ти дверцятами
Ккомод
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1660мм
Ширина: 1905мм
Довжина: 2200мм
Шафа: Висота: 2287мм
Ширина: 2782 мм
Глибина: 627 мм;
Тумба: Висота: 561 мм
Ширина: 627 мм
Глибина: 475 мм;
Комод: Висота: 1662 мм
Ширина: 1662 мм
Глибина: 408 мм;
Дзеркало:Висота:800мм;
Ширина : 1000мм;
Глибина: 6 мм;
Колір-гбілий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 80 см |
| Ширина дзеркала | 100 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 84 см |
| Глибина комода | 49 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 160 см |
| Довжина ліжка | 220 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 190 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 56 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 63 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 230 см |
| Ширина шафи | 280 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Туалетний столик | Ні |
| Шафа для одягу (орний) | 6-ти дверний |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Каркас ліжка | МДФ ламінований |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матрац | Ні |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина шафи | 630 |
| Ширина комода | 1270 |