





88 889 ₴
Спальня Валерія 40 180 з 6-ти дверною шафою ясний горіх Слониммебель гармонійно виглядає в класичному інтерь'єрі. Ретельно виготовлені єлементи гарнітуру дозволяють вам зручно і компактно розташувати всі необхідні речі.
Всі вироби мають дуже стильний та цікавий зоанішній вигляд,тому вони абсолютно не вибагливі у догляді і маютьпродовженний рядків використання.
Спальня Валерія 40 180 з 6-ти дверною шафою ясний горіх Слониммебель Сучасний класичний ансамбль.У базовий набір входять :
Ліжко двоспальне
Шафа з 6-ти дверцятами
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1115мм
Ширина: 1998мм
Довжина: 2041мм
Шафа: Висота: 2333мм
Ширина: 2385 мм
Глибина: 598мм;
Тумба: Висота: 467 мм
Ширина: 520 мм
Глибина: 436 мм;
Комод: Висота: 851 мм
Ширина: 1070 мм
Глибина: 463 мм;
Дзеркало:Висота:943мм;
Ширина : 819 мм;
Глибина: 6 мм;
Колір-ясен,горіх


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 6 |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 94 см |
| Ширина дзеркала | 81 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 94 см |
| Ширина комода | 107 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 115 см |
| Довжина ліжка | 204 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 198 см |
| Ширина спального місця | 190 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 46 см |
| Глибина тумби | 43 см |
| Ширина тумби | 52 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 233 см |
| Ширина шафи | 238 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Туалетний столик | Ні |
| Шафа для одягу (орний) | 6-ти дверний |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | МДФ ламінований |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матрац | Ні |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина комода | 463 |
| Глибина шафи | 598 |
| Стан | Нове |
| Шафа для одягу (орні двері) | 1 |