

39 703 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВЕНЕЦІЯ СЛОНИММЕБЕЛЬ
Шафа для одягу розпашна 5-ті дверна з МДФ Венера ясен Слониммебль мебель виконена у класичному стилі.Включає шість елементів. Цей гарнітур подарує вашій спальні неповторний вигляд округлими формами та ніжною грою золотого декору. Кожен елемент дизайну гармонійно вписується в загальну композицію простору.Абсолютно усі комплектуючи дуже практичні і вмістки для багатьох речей одягу та будь яких супутних речей.
Справжня прикраса приміщення є дзеркала .Вони дуже зручно розташовані та надають приміщенню легкість та повітрянность
Характеристики:
Розміри:
- Ширина: 2253мм
- Висота: 2358мм
- Глибина: 620мм
– Колір: ясний горіх
– Матеріал корпус: ДСП (16 та 22 мм)
– Матеріал фасади: МДФ (16 мм та 22)
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2 мм
– Ручки: фрезеровані
– Механізм шухляд: роликовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дзеркал | 3 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 5 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 10 |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2358 мм |
| Глибина шафи | 620 мм |
| Ширина шафи | 2253 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шафи | розпашній |