
4 295 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВЕНЕРА СЛОНИММЕБЕЛЬ
Дзеркало настінне навісне в обрамлені з МДФ ясень горіх Венера Сhttps://lux-mebli.net/g35078129-modulna-spalnya-veneraлониммебель Спальня включає шість елементів. Цей гарнітур подарує вашій спальні неповторний вигляд округлими формами та ніжною грою золотого декору. Кожен елемент дизайну гармонійно вписується в загальну композицію простору.Абсолютно усі комплектуючи дуже практичні і вмістки для багатьох речей одягу та будь яких супутних речей.
Справжня прикраса приміщення є дзеркала .Вони дуже зручно розташовані та надають приміщенню легкість та повітрянность
Характеристики:
Розміри:
- Ширина: 891мм
- Висота: 931мм
- Глибина: 36 мм
– Колір: ясний горіх
– Матеріал корпус: ДСП 16 та 22 мм)
– Матеріал фасади: МДФ 16 мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2 мм


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Матеріал рами | МДФ |
| Кут повороту | 80 град. |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5000 г |
| Висота | 931 мм |
| Довжина | 931 мм |
| Товщина | 36 мм |
| Ширина | 891 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |