
14 284 ₴
Крісло Butterfly Halmar м'яке і зручне крісло для відпочинку польської компанії Halmar (Халмар) на металевому каркасі. Сидіння і спинка виготовлені з приємною на дотик тканини. Каркас виконаний з хромованою стали. Можливість регулювання висоти сидіння, широка спинка і подушка на сидінні забезпечують додатковий комфорт.
Характеристики :
Матеріал каркас: сталь.
Матеріал оббивки: тканина
Колір: різнокольоровий.
Розміри:
Глібіна мм: 750
Ширина мм: 760
Висота стільця мм: 950
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Вбудований столик | Ні |
| Висувна корзина «карго» | 0 шт. |
| Газетниця | 0 шт. |
| Коліщата | Ні |
| Підлокітники | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням спинки | 95 см |
| Висота сидіння | 43 см |
| Глибина | 75 см |
| Ширина | 76 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | сталь |
| Ніжки | сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівні регулювання кута нахилу спинки | 0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Механізм трансформації спального місця | нерозкладне |