



8 981 ₴
Крісло Cotto Halmar мягке і зручне крісло для відпочинку польської компанії Halmar (Халмар) на дерев'яному каркасі. Сидіння та спинка виготовлені з приємної на дотик тканини. Широка спинка та зручне сидіння забезпечують додатковий комфорт.
Характеристики :
Матеріал каркас: дерево.
Матеріал оббивки: тканина
Колір: світло-сірий, темно-сірий, синій, бежевий.
Розміри:
Глибина мм: 760
Ширина мм: 730
Висота стільця мм: 990
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Вбудований столик | Ні |
| Висувна корзина «карго» | 0 шт. |
| Газетниця | 0 шт. |
| Коліщата | Ні |
| Підлокітники | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням спинки | 99 см |
| Висота сидіння | 43 см |
| Глибина | 76 см |
| Ширина | 73 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівні регулювання кута нахилу спинки | 0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Механізм трансформації спального місця | нерозкладне |
| Обивний матеріал | Тканина |