

47 259 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВІРДЖІНІЯ СЛОНИММЕБЛЬ
Шафа - купе дводверна для одягу з МДФ Вірджінія Слониммебль Модульна система Вірджінія це яскравий приклад класичного модерну.Дизайн лаконічний і простий, сучасна і витончена фурнітура має якісну хромовану обробку і підкреслює його стриманий стиль. Функціональність забезпечують глибокі висувні ящики, місткий шафа-купе з дзеркальними дверима. Ліжко з м'яким яким узголів'ям дуже зручне і забезпечить комфортний отдих і сон.Меблі функцільні і відрізняютьс перевіреной якістью
Характеристики:
Розміри:
- Ширина: 1785мм
- Висота: 2258мм
- Глибина: 653мм
– Матеріал корпусу: МДФ(16 та 22 мм)
– Матеріал фасади: ДСП / МДФ 16 мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2 мм
– Ручки: фрезеровані
– Механізм шухляд: роликовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дзеркал | 3 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Тип фасаду шафи | купе (розсувний) |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 6 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2258 мм |
| Глибина шафи | 653 мм |
| Ширина шафи | 178 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | метал |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип шафи | купе |