

13 778 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВІРДЖІНІЯ СЛОНИММЕБЛЬ
Комод з висувними шухлядами з МДФ Вірджінія Слониммебль Модульна система Вірджінія це яскравий приклад класичного модерну.Дизайн лаконічний і простий, сучасна і витончена фурнітура має якісну хромовану обробку і підкреслює його стриманий стиль. Функціональність забезпечують глибокі висувні ящики, місткий шафа-купе з дзеркальними дверима. Ліжко з м'яким узголів'ям дуже зручне і забезпечить комфортний отдих і сон.Меблі функцільні і відрізняютьс перевіреной якістью
Характеристики:
Розміри:
- Ширина: 832мм
- Висота: 832мм
- Глибина: 470мм
– Матеріал корпусу: МДФ(16 та 22 мм)
– Матеріал фасади: ДСП / МДФ 16 мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2 мм
– Ручки: фрезеровані
– Механізм шухляд: роликовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 83 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 832 |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 832 |
| Глибина столика | 47 |
| Довжина столика | 100 |
| Стан | Нове |