
10 966 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГАРДА СЛОНИММЕБЕЛЬ
Комод з висувними шухлядами Гарда дуб каньйон Слониммебель Спальний гарнітур в стилі Лофт з незвичайним колірним виконанням фасадів під фактуру зістареної корабельної деревини. Прості і підкреслено грубі форми додають в інтер'єр брутальний затишок і витонченість натуральних відтінків. Зовнішні ручки відсутні і замінені на майстерну фрезерування, не менше зручну у використанні.
Лаконічний зовнішній вигляд шкірного елемента спальні «Гарда» володіє правильним є розумінням простору і тонким почуттям композиції. Спокійні і розслаблюючі відтінки спальні припадуть до душі цінителям комфортного безтурботного відпочинку.
Характеристики:
Розміри:
- Ширина: 1785мм
- Висота: 2258мм
- Глибина: 653мм
– Матеріал корпусу: ДСП16 та 22 мм)
– Матеріал фасади: плівка ПВХ / ДСП 16 мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2 мм
– Ручки: фрезеровані
– Механізм шухляд: роликовий
-Колір :дуб каньйон

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 82 см |
| Глибина комода | 43 см |
| Ширина комода | 107 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 436 |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 436 |
| Глибина столика | 436 |
| Довжина столика | 1070 |